Fotosúťaž PMVRO

Organizátori

Partneri fotosúťaže

mmikolasik

Záštitu nad fotosúťažou prevzalo Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku.

A+ R A-

Udelenie cien

Súťaž bude uzavretá udelením cien autorom najlepších fotografií. Ceny im budú udelené počas verejného podujatia Rozvojový deň (predbežne 14. októbra 2014), ktoré Platforma MVRO organizuje každoročne pri príležitosti Medzinárodného dňa boja proti chudobe

Tridsať najlepších fotografií bude vystavených v priebehu októbra 2014 – septembra 2015 na verejných podujatiach v Bratislave a v ďalších mestách Slovenska. Výstava bude spojená s aktivitami v rámci Európskeho roka rozvoja 2015.

 

Výhercom budú udelené tieto ceny (priebežne aktualizujeme):

1.    miesto:

2.    miesto

  • Výherca získa letenku na cestu v hodnote 300 EUR od cestovnej agentúry TUCAN.
  • Výherca získa od CEEV Živica 3-dňový pobyt v meditačnom ústraní. Ten, kto dosiahol vnútorný pokoj a múdrosť, môže byť najväčším prínosom pre svet. Jeden hlboký zážitok mení človeka zásadnejšie ako štúdium mnohých kníh. Preto CEEV Živica vytvorila pre ľudí priestor v meditačnom ústraní. Ústranie poskytuje bezpečný priestor, na tichom mieste v samote prírody, pre hlboký relax, sebapoznanie, aj pre pravdivosť meditačného vhľadu.
  • Výherca získa od Nadácie Integra mletú kávu Ten Senses.
  • Výherca získa od spoločnosti CeWe Color (FOTOLAB) poukážku v hodnote 50 EUR a 15 EUR na CEWE FOTOKNIHU, poukaz v hodnote 10 EUR na fotoobrazy a 36 kusov fotografií PREMIUM kvality a šírky 10 cm zdarma.
  • Výherca získa od o.z. Človek v ohrození permanentku na medzinárodný festival dokumentárnych filmov Jeden svet 2014 (20. - 25. novembra 2014), ako aj darčekové predmety Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku.

3.    miesto

 

Ďalší autori 30 najlepších fotografií získajú od spoločnosti CeWe Color (FOTOLAB) poukážku v hodnote 15 EUR na CEWE FOTOKNIHU, poukaz v hodnote 10 EUR na fotoobrazy a 36 kusov fotografií PREMIUM kvality a šírky 10 cm zdarma.

=======

Súťažné fotografie bez nároku na finančnú odmenu vyvolá spoločnosť CeWe Color (FOTOLAB) - špecialista na vaše fotografie.

 

Organizátor uverejní mená a fotografie výhercov na stránkach fotosutaz.mvro.sk a www.mvro.sk najneskôr do 30.09.2014. Výhercovia budú o svojej výhre v súťaži informovaní zo strany organizátora najneskôr do 5 dní od vyhlásenia výsledkov súťaže.